1. Niedziela Wielkiego Postu

1. Obchodzimy 1. Niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie odprawiona droga krzyżowa, o godz. 13.00 Msza Święta na „roczki” dzieci, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.00 odprawimy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa  w nabożeństwach wielkopostnych. Drogi krzyżowe odprawiamy w piątki o godz. 16.00 – dla dzieci, o 17.15 – dla wszystkich. A także w niedziele po Mszy Świętej o godz. 11.00. W kaplicach w Grzechyni i w Dolnym Makowie nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiane jest o godz. 15.00. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na potrzeby naszego sanktuarium.

2. W poniedziałek o godz. 21.00 odprawimy wielkopostne czuwanie w ramach przygotowania do jubileuszu 35 rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Makowskiej.

3. W czwartek na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.

4. Dyrekcja i rada Rodziców Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim serdecznie dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przebiegu „Ostatków szkolnych”.

Dyrekcja informuje, że trwają zapisy dzieci do przedszkola, oddziałów zerowych, klas I Szkoły Podstawowej oraz do świetlicy na rok szkolny 2014/2015. Zapisy przyjmowane są do 31 III w sekretariacie szkoły w godzinach od 9.00 – 14.00.

5. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas III z całej parafii.

+ Stefanię Woźnica

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.