1 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj obchodzimy 1 Niedzielę Wielkiego Postu. Jest to druga niedziela miesiąca. Składa przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii. O godz. 13.00 Msza św. z błogosławieństwem dzieci przeżywających rocznicę swojego chrztu.  O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 16.00 odprawimy nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Składka podczas nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do „Ciemnicy” i „Bożego Grobu”. W godz.10.00 – 16.00 w Sali „Stodoła” odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku w ramach akcji „Pomóż Karolinie i innym. ”Po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy do Sali „Stodola” na projekcję filmu: „Gwiazd naszych wina” – wstęp wolny. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiać będziemy w piątki o godz. 16.00 i o godz. 17.15. W kaplicach w Dolnym Makowie i Grzechyni w piątki o godz. 15.00. Ponadto Doga Krzyżowa odprawiana będzie w każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy Świętej o godz. 11.00.

2. Spotkanie z rodzicami dzieci klas III SP z całej parafii odbędzie się w czwartek (18 luty) po wieczornej Mszy św.

3. W poniedziałek (15 luty) po wieczornej Mszy św. zapraszamy  do Sali „Stodoła” wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tegorocznym Misterium.

4. W odpowiedzi na prośbę parafian, w szczególnym Roku Miłosierdzia organizujemy pielgrzymkę do Włoch w dniach: 23.09 – 01.10. 2016 r. Szczegóły, program i zapisy w kancelarii parafialnej (program pielgrzymki do pobrania w poniższym linku. Poniżej również znajduje sie równiez program pielgrzymki do Francji)

Program Pielgrzymki do Włoch

Program Pielgrzymki do Francji