11. Niedziela zwykła

1. Dzisiaj o godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia  i o 16.30 nabożeństwo czerwcowe.

W następną niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Dzisiaj można nabyć wakacyjny numer „Przemienienia”.

czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

3. Od poniedziałku do piątku w kaplicy Miłosierdzia Bożego trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W czwartek o godz. 17.00 Msza Święta w kaplicy bł. Jana Pawła II w intencjach zgłoszonych przez wiernych. W piątek o godz. 15.00 Msza Święta w intencji zmarłych, których zgłaszamy w kancelarii, a w sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

4. W następną niedzielę o godz. 11.00 ks. bp Jan Szkodoń odprawi Mszę Świętą w intencji naszych Sióstr Serafitek, które obchodzą 75 rocznicę posługiwania w Makowie Podhalańskim. Jest to okazją, by wspólnie im podziękować za dobro, jakie wniosły w naszą wspólnotę. Siostry służą chorym, pracują w kancelarii parafialnej, w kościele, katechizują, a także od lat prowadzą przedszkole. Nade wszystko są obecne z nami, modlą się i dają świadectwo. Dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w duchu wdzięczności Bogu i siostrom.

5. Dyrekcja Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim ogłasza zapisy dzieci do Przedszkola na okres wakacji (lipiec – sierpień). Zapisy w sekretariacie szkoły do dnia 22 czerwca.

intencje 17 czerwca