13. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy 13 Niedzielę Zwykłą. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o 16.30 nabożeństwo czerwcowe,  o godz.17.00 Msza Święta wieczorna.

2. kalendarz liturgiczny

poniedziałek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w tym dniu będziemy odprawiać w następującym porządku: 6.30, 8.00, 9.30, 18.00 w kaplicach w Grzechyni w Dolnym Makowie – o godz. 16.00.

piątek – święto św. Tomasza, Apostoła

sobota – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Św. a w piątek od godz. 15.00 do 18.00. W pierwszy piątek o 16.00 Msza Święta. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą w całej parafii w pierwszy piątek. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo pierwszej soboty.

4. W następną niedzielę 5 VI o godz. 11.00 będzie odprawiona Msza Święta w intencji dziękczynnej z okazji Jubileuszu 70-lecia powstania Gminnej Spółdzielni, na którą zapraszamy wszystkich Spółdzielców.

5. We wtorek 30 VI po wieczornej Mszy Świętej w Sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie dla wyjeżdżających na „wakacje z Bogiem”.

+ Józefę Kubasiak (lat 86), Helenę Polak (lat 86),

Eugenię Bryndza-Malczewską (lat 85) i Stanisławę Gach (lat 84)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.