26 VI 2011

1. Dzisiaj 13 niedziela zwykła. Po Msz Świętej o godz. 11.00 procesja eucharystyczna w ramach Oktawy Uroczystości Bożego Ciała.  O godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe.

Dzisiaj po Mszach Świętych można złożyć ofiarę na pomoc w zorganizowaniu wakacji dla osób niepełnosprawnych z naszego Powiatu.

poniedziałek wspomnienie Najświętszej Mari Panny  Nieustającej Pomocy

wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa

środa Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w tym dniu odprawiamy
w następującym porządku: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i o godz. 18.00. W kaplicach w Grzechyni i Dolnym Makowie o godz. 15.00.

piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

sobota wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

3. W czwartek uroczyście zakończymy Oktawę Uroczystości Bożego Ciała. O godz. 17.30 nieszpory eucharystyczne, a po nich Msza Święta i procesja eucharystyczna. Na procesję zapraszamy dzieci do sypania kwiatów Po uroczystościach na dzieci będą czekać słodycze.

4. W Oktawie Bożego Ciała przed wieczorną Mszą Świętą odprawiamy nieszpory eucharystyczne,
a po Mszy Świętej procesja eucharystyczna wokół kościoła.

Asysta:

niedziela – (po Mszy Świętej o godz. 11.00) – Maków Centrum (os. Makowska Góra, Koziany, Bryndze, Za Górą)

poniedziałek – Grzechynia (os. Tatarówka i Wątrobówka)

wtorek – Białka (os. Radwanówka, Sołtystwo do os. Sałapatkowa)

środa – po Mszy Świętej o godz. 18.00 – Maków Centrum (Osiedle Tysiąclecia – wszystkie bloki)

czwartek – Grupa Adorująca w Łagiewnikach i Czciciele Najdroższej Krwi Chrystusa.

5. . W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Okazja do spowiedzi codziennie w czasie Mszy Świętych oraz w piątek od godz. 15.00.
O godz. 16.00 w piątek Msza Święta dla dzieci.

Spowiedź w Grzechyni będzie w poniedziałek o godz. 15.00. Msza Święta będzie w środę.

Spowiedź w Dolnym Makowie w poniedziałek o godz. 16.00. Msza Święta będzie w środę.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną:

W piątek od godz. 9.00 w Grzechyni

W sobotę od godz. 9.00 w pozostałej części parafii

W sobotę po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo pierwszej soboty.

++++++++++++++++++++

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Juliana Spyrkę

Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie,

a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Intencje:

Intencje 26.06