14. Niedziela Zwykła

Obchodzimy  14 Niedzielę Zwykłą. Po każdej Mszy Świętej Akt zawierzenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa  i Matce Bożej Królowej Polski. Po Mszy św. o godz. 9:00 zmianka tajemnic różańca świętego. O godz. 13:00 Msza św. chrzcielna. O godz. 15:00 koronka do Miłosierdzia Bożego.  Przed Sanktuarium będzie możliwość złożenia ofiary do puszek na pomoc dla powodzian.

Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu jest czynna od wtorku do soboty od godz. 8:30 do 10:00.

Poniedziałek (6 lipca) –  wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

Środa (8 lipca) – wspomnienie św. Jana z Dukli, kałana

Sobota (11 lipca ) – święto św. Benedykta opata, patrona Europy

3. Na remont schodów przy naszym Sanktuarium złożono ofiarę w wysokości 12 000 zł. Bóg zapłać.

4. W miesiącu maju i czerwcu wywieziono 6 kontenerów śmieci z cmentarza za które zapłacono 5100 zł.

†  †  †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy:

+ Teresę Zadora (lat 87), + Marka Mirochę (lat 59), +Annę Augustyn(lat 86)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im  świeci.