14 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy 14 niedzielę zwykłą. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta na „roczki” dzieci, o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o 17.00 Msza Święta wieczorna. Dzisiaj również druga niedziela lipca, składka przeznaczona jest na renowację dużej wieży.

2. Od poniedziałku do piątku w kaplicy Miłosierdzia Bożego trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o godz. 15.00 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego odprawiamy Msze Święte w intencji zmarłych, których zgłaszamy w kancelarii.. W czwartek o godz. 17.00 Msza Święta w kaplicy bł. Jana Pawła II w intencji o powołania. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

środa Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

piątek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

4. W piątek o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie. Intencje na Mszę Świętą zbiorową przyjmujemy w kancelarii parafialnej. O przygotowanie asysty prosimy 41 Różę Niewiast z Grzechyni p.w. św. Łucji.

5. W kancelarii przyjmujemy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się  w dniach 25 VII do 30 VII 2012. Przy zapisie należy podać Pesel oraz osoby niepełnoletnie zgodę rodziców.

Organizatorzy Pielgrzymki Góralskiej zwracają się z prośbą, by jak co roku, tak i w tym roku przyjąć gościnnie pielgrzymów pod dach. W naszej parafii pielgrzymka zatrzyma się 24 VII ok. godz. 19.00

6. W ubiegłą niedzielę na potrzeby poszkodowanej rodziny z Białki zebrano kwotę 4 659, 86 zł. Bóg zapłać.

7. W sobotę 14 VII dzieci z naszej parafii wyjeżdżają na kolonię do Rowów nad Morzem. Wyjazd dzieci o godz. 7.00 spod schodów. Powrót z kolonii  w dniu 24 VII w godzinach wieczornych. Bardzo prosimy o modlitwę o bezpieczeństwo dla dzieci.

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Kazimierza Orawca i Roberta Wróbla

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.

intencje 8 lipca