14. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. Po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna, o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na malowanie kaplicy w Dolnym Makowie.

wtorek wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana

piątek Święto św. Benedykta, Opata, patrona Europy

sobota wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

3. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie. O przygotowanie asysty prosimy Grupę Modlitewną Pani Anny Piątek. Intencje na Mszę Świętą zbiorową przyjmujemy w kancelarii.

4. Piesza Pielgrzymka do Częstochowy będzie gościć u nas w dniu 24 lipca ok. godz. 19.00. Już dzisiaj prosimy o gościnne przyjęcie pielgrzymów. Grupa makowska dołącza się 25 lipca. Pielgrzymka trwać będzie do 31 lipca. Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy w kancelarii.

intencje mszalne