14. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. Po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 11.00 uroczysta Msza Święta w intencji Spółdzielców Gminnej Spółdzielni w Makowie w 70 rocznicę powstania.  O godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna, o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.

poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

środa wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana

sobota Święto św. Benedykta, Opata, patrona Europy

3. W poniedziałek 13 lipca o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie. O przygotowanie asysty prosimy Czcicieli Najdroższej Krwi Chrystusa. Intencje na Mszę Świętą zbiorową przyjmujemy w kancelarii.

4. W niedzielę 12 lipca o godz. 12.00 na stadionie Halniaka w Makowie Podhalańskim odbędzie się
II Charytatywny Turniej Piłkarski z którego pieniądze zostaną przekazane na leczenie chorego Andrzejka z Kojszówki. W programie oprócz rozgrywek piłkarskich pokazy sztuk walik, kurs samoobrony, zumba, gry i zabawy dla dzieci oraz wiele innych atrakcji.

5. Piesza Pielgrzymka do Częstochowy będzie gościć u nas w dniu 24 lipca ok. godz. 19.00. Już dzisiaj prosimy o gościnne przyjęcie pielgrzymów. Grupa makowska dołącza się 25 lipca. Pielgrzymka trwać będzie do 31 lipca. Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy w kancelarii.

+Józefa Natanka lat 72; +Helenę Irminę Krajewską lat 91; +Helenę Czaja lat 92

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.