14. Niedziela Zwykła

Dzisiaj obchodzimy  14 niedzielę zwykłą. O godz. 13:00 Msza Święta na roczki dzieci.  O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Jest to druga niedziela miesiąca składka przeznaczona na remont schodów kościelnych.

środa (11  lipca) – święto św. Benedykta, oparta patrona Europy

czwartek (12  lipca) – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

piątek (13 lipca) wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

3. W piątek 13 lipca odprawimy kolejne nabożeństwo Fatimskie. Program:

o godz. 16:00 pierwsza i druga część różańca

o godz. 17:00 koncert pieśni Maryjnych

o godz. 18:00 Uroczysta Msza Święta a po niej trzecia część różańca oraz procesja z figurą MB Fatimskiej i hołd Matce Bożej.

Od godz. 17:00 będzie możliwość nabycia lampionów procesyjnych. Intencje na Mszę Świętą zbiorową przyjmujemy w kancelarii parafialnej. O asystę prosimy Róże Rodziców Modlących się za swoje dzieci. W tym dniu nie będzie Mszy świętej w Kaplicy  Miłosierdzia Bożego.

4. W każdą sobotę zapaszmy  rodziny które w minionym tygodniu przyjęły Obraz MB Makowskiej na Mszę Świętą  i nowennę o godz. 8:00.

5. W sobotę 14 lipca o godz. 16:00 w Kaplicy w Grzechyni zostanie odprawiona Msza Święta oraz zostanie poświęcony samochód dla straży OSP.

† † †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

+Bronisława Wichereka (lat 90)

Dobry Jezu, a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie