15. Niedziela Zwykła

Dzisiaj obchodzimy 15. Niedzielę Zwykłą.  O godz. 13.00 Msza św. na roczki dzieci.  O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i wieczorna Msza św. o godz. 17.00.  Jest to druga niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii.

2. Kalendarz liturgiczny

Poniedziałek  (12 lipca ) – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

Wtorek (13 lipca ) – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Czwartek (15 lipca ) – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i dr Kościoła

Piątek  (16 lipca ) – wspomnienie NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerznej )

3. We wtorek 13 lipca odprawimy kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 16.00 odmówimy pierwszą i drugą część różańca św. O godz. 17.00 wspólne śpiewanie pieśni Maryjnych. O godz. 18.00 Uroczysta Msza św. a po niej trzecia część różańca św. i procesja z figurą MB Fatimskiej. O przygotowanie asysty prosimy Róże Rodziców modlących się za swoje dzieci pw. Miłosierdzia Bożego i św. Rity.  Intencje na Mszę św. zbiorową przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

4. W przyszłą niedzielę tj. 18 lipca przed Sanktuarium odbędzie się  kwesta na pomoc w zorganizowaniu turnusu rekolekcyjno – rehabilitacyjno – wypoczynkowego dla osób niepełnosprawnych z powiatu suskiego. Turnus zaplanowany jest w Niedźwiadzie koło Pilzna (Krosna) w województwie podkarpackim terminie od 02.08 – 15.08.2021 roku. Prosimy o wsparcie finansowe i modlitewne kwestujących.

5. Osoby udające się na pielgrzymkę do Włoch, proszone są o odebranie dokumentów do wypełnienia z kancelarii parafialnej.

6. Na remont schodów przy naszym Sanktuarium złożono ofiary w wysokości 1400 zł. Bóg zapłać.

†††

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Adama Bisagę (lat 69); + Marię Wojtyczko (lat 82); + Władysława Galiasa (lat 68);

+ Leszka Tatrzańskiego (lat 50); + Józefę Drwal (lat 91)

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im  wieczne spoczywanie…