15. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy 15. niedzielę zwykłą. Równocześnie jest to druga niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na remont schodów. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. O godz. 13.00 Msza Święta na Roczki dzieci, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i wieczorna Msza św. o godz. 17.00.

Poniedziałek, 11 lipca – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,

Wtorek, 12 lipca wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,

Środa, 13 lipca wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,

Piątek, 15 lipcawspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,

Sobota, 16 lipca – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (MB Szkaplerznej)

3. W środę, 13 lipca, odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. Od godz. 17.00 będziemy odmawiać dwie części Różańca Świętego. O godz. 18.00 odprawimy uroczystą Mszę Świętą a po Niej trzecią część Różańca i procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej. O asystę prosimy członków Róż Rodziców modlących się za dzieci. Intencje na nabożeństwo fatimskie przyjmujemy w godzinach pracy kancelarii parafialnej a także w środę od godz. 16.30.

4. W przyszłą niedzielę, 17 lipca, będziemy gościć w naszej parafii O. Roberta, który w ramach kazania przybliży nam temat szkaplerza.

5. Grupa Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy składa serdeczne podziękowania za złożone w ubiegłą niedzielę  ofiary do puszek  w wysokości 6469 zł.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

+ Danutę Marcinowską (90 lat), + Rafała Kudzię (lat 52)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.