10 VII 2011

1. Dzisiaj 15 niedziela zwykła. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta na roczki dzieci. O 16.30 odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na renowację naszego Sanktuarium.

poniedziałek Święto Św. Benedykta, Opata, patrona Europy

wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

środa wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta

piątek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła

sobota wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Gór Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej)

3. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O przygotowanie asysty prosimy
56 Różę Kobiet z Grzechyni i 6 Różę mężczyzn z Grzechyni. Intencje na Mszę Świętą zbiorową przyjmujemy w kancelarii.

4. W czwartek o godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 w kaplicy bł. Jana Pawła II Msza Święta.

5. Prywatne Przedszkole „Słoneczny Uśmiech” ogłasza zapisy dzieci (od 1,5 roku) na rok 2011/2012. Dzieci można zapisywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 16.00 w sekretariacie przedszkola.

6. Adoracja w Łagiewnikach 16/17 lipca.

7. Piesza pielgrzymka Górali na Jasną Górę odbędzie się od 25 VII do 31 VII b.r. Do Makowa pielgrzymi przychodzą 24 lipca.  Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

+++++++++++++++

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Stanisława Raka i Alojzego Basiurę

Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Intencje:

– intencje 10 lipca