15. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy 15 niedzielę zwykłą. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna, o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 16.30 nieszpory i o 17.00 Msza Święta wieczorna.

2. Od poniedziałku do piątku w kaplicy Miłosierdzia Bożego trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o godz. 15.00 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego odprawiamy Msze Święte  w intencji zmarłych, których zgłaszamy w kancelarii. W czwartek o godz. 17.00 Msza Święta w kaplicy bł. Jana Pawła II w intencjach zgłoszonych przez wiernych. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej)

piątek – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera

4. W kancelarii przyjmujemy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się  w dniach 25 VII do 30 VII 2012. Przy zapisie należy podać Pesel oraz osoby niepełnoletnie zgodę rodziców. Organizatorzy Pielgrzymki Góralskiej zwracają się z prośbą, by jak co roku, tak i w tym roku przyjąć gościnnie pielgrzymów pod dach. W naszej parafii pielgrzymka zatrzyma się 24 VII ok. godz. 19.00.

5. Emisja filmu o naszej parafii będzie w środę o godz. 17.15, w sobotę o 19.05 i w niedzielę o godz. 17.05 na kanale Kraków Info.

6. W przyszłą niedzielę przy kościele odbędzie zbiórka do puszek na pomoc w zorganizowaniu wyjazdu wakacyjnego dla osób niepełnosprawnych z Powiatu Suskiego

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Józefa Sasułę, Janinę Guzik, Zdzisława Bogdana, Marię Barciewicz i Józefę Pochłopień

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Intencje 15 lipca