15. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 15 niedzielę zwykłą. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta na „roczki” dzieci. Dziś o godzinie 17.00 odprawimy kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Intencje na Mszę Świętą zbiorową można zgłaszać w kancelarii. Dzisiejsza niedziela to druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na malowanie kaplicy na Dolnym Makowie.

wtorek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej)

3. Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę odbędzie się w dniach od 23. 07 do 31. 07. 2013 r. Wyjście z Makowa 25. 07 (piątek). Zapisy chętnych na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej. Koszt: dorośli 70zł, młodzież do lat 18 – 60zł. Pielgrzymka zatrzymuje się na nocleg w Makowie Podhalańskim 24. 07 (czwartek) ok. godz. 19.00. Organizatorzy zwracają się z prośbą o przyjęcie pielgrzymów.

+Aleksandra Malagę lat 71; Zofię Teresę Cwetsch lat 88; Aleksandra Kuci lat 78,
Annę Nieciąg lat 14 i Antoniego Madej lat 72

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.