15. Niedziela zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 15 niedzielę zwykłą. O godz. 13.0 Msza Święta na „roczki” dzieci, o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.

Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na potrzeby naszego Sanktuarium.

poniedziałek – wspomnienie Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

środa wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła

czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej)

3. W poniedziałek 13 lipca o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie. O przygotowanie asysty prosimy Czcicieli Najdroższej Krwi Chrystusa. Intencje na Mszę Świętą zbiorową przyjmujemy

w kancelarii. Przed Mszą Świętą będzie można nabyć świece z lampionem.

4. Piesza Pielgrzymka do Częstochowy będzie gościć u nas w dniu 24 lipca ok. godz. 19.00. Już dzisiaj prosimy o gościnne przyjęcie pielgrzymów. Grupa makowska dołącza się 25 lipca. Pielgrzymka trwać będzie do 31 lipca. Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy w kancelarii.

5. Dzisiaj o godz. 12.00 na stadionie Halniaka w Makowie Podhalańskim odbędzie się II Charytatywny Turniej Piłkarski z którego pieniądze zostaną przekazane na leczenie chorego Andrzejka z Kojszówki. W programie oprócz rozgrywek piłkarskich pokazy sztuk walki, kurs samoobrony, zumba, gry i zabawy dla dzieci oraz wiele innych atrakcji.

6. Zarząd Osiedla Maków Centrum informuje, że z polecenia Starosty Powiatu Suskiego od dnia 8 VII 2015 firma KRAMEKO z Krakowa wykonuje prace taksacyjne lasów osób prywatnych w obrębie Makowa Centrum i Makowa Dolnego

+Władysława Matuśniaka (lat 61)

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.