16. Niedziela Zwykła

Obchodzimy  16 Niedzielę Zwykłą. O godz. 13:00 Msza św. chrzcielna.  O godz. 15:00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

Środa (22  lipca) – święto św. Marii Magdaleny

Czwartek (23  lipca) – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

Piątek (24 lipca ) – wspomnienie św. Kingi, dziewicy

Sobota (25 lipca ) – święto św. Jakuba, apostola.

3. W środę 22 lipca odprawimy kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity. O godz. 17:00 odmówimy Różaniec polecając wszystkie złożone intencje. O godz. 18:00 Uroczysta Msza Święta a po niej dalsza część nabożeństwa. Od godz. 17:00 będzie możliwość nabycia róż.

4. W sobotę 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Błogosławieństwo pojazdów i kierowców odbędzie się w sobotę po wieczornej Mszy Świętej oraz w niedzielę 26 lipca po każdej Mszy Świętej. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przekazane dla NIVA POLSKA czyli pomoc dla Misjonarzy.

5. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie   świętych Joachima i Anny rodziców NMP. Błogosławieństwo dzieci odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 11:00.

6. Na remont schodów przy naszym Sanktuarium złożono ofiarę w wysokości 6950 zł. Bóg zapłać. Zapłacono kolejna ratę w wysokości 50 tysięcy zł oraz zakupiono kolejną część granitu za kwotę 26 800 zł.

7. Wywieziono kolejne  2 kontenery śmieci z cmentarza koszt 1700 zł.

†  †  †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy:

+Zofię Zborowską (lat 81), + Mieczysławę Lupa(lat 65)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im  świeci.