16. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy 16 niedzielę zwykłą. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 16.30 nieszpory i o 17.00 Msza Święta wieczorna. Dzisiaj przy kościele odbywa się zbiórka do puszek na pomoc w zorganizowaniu wyjazdu wakacyjnego dla osób niepełnosprawnych z Powiatu Suskiego

2. Od poniedziałku do piątku w kaplicy Miłosierdzia Bożego trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o godz. 15.00 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego odprawiamy Msze Święte  w intencji zmarłych, których zgłaszamy w kancelarii. W czwartek o godz. 17.00 Msza Święta w kaplicy bł. Jana Pawła II w intencjach zgłoszonych przez wiernych. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

poniedziałek – Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,

wtorek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy,

środa – Święto św. Jakuba, Apostoła i św. Krzysztofa, patrona kierowców. Błogosławienie pojazdów mechanicznych odbędzie się w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej na parkingu.

czwartek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. Na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy rodziców z dziećmi. Po Mszy Świętej odbędzie się obrzęd błogosławienia dzieci.

4. W kancelarii przyjmujemy jeszcze zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się  w dniach 25 VII do 30 VII 2012. Pielgrzymi przyjdą do naszej parafii we wtorek ok. godz. 19.00. Serdecznie prosimy, by zwyczajem poprzednich lat, gościnnie przyjąć pielgrzymów pod dach. Spotkanie przed pielgrzymką w poniedziałek po wieczornej Mszy Św. W Sali Stodoła.

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+ Dorotę Budzyk, Stanisława Bałosa, Janinę Sasuła,

Wiesława Torbę, Annę Bisaga, Jadwigę Szczybura

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Intencje 22 lipca (1)