17. Niedziela Zwykła

Obchodzimy  17 Niedzielę Zwykłą.  Po każdej Mszy świętej błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przekazane na MIVA POLSKA (pomoc misjonarzom). Po Mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo dzieci. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Środa (29  lipca) – wspomnienie św. Marty

Piątek (31  lipca ) – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana

Sobota (1 sierpnia  ) – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i dr Kościoła

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w całej parafii w sobotę od godz. 9:00. Po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

4. W przyszłą niedzielę 2 sierpnia będziemy przeżywać Odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. O godz. 11:00 Uroczysta Suma odpustowa którą  odprawi ks. Prałat Tadeusz Dziedzic, proboszcz parafii w Kasinie Małej, Dyrektor Wydziału Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Po Mszy świętej odprawimy procesję eucharystyczną. O asystę prosimy Związek Podhalan. Spowiedź przed odpustem odbędzie się w piątek 31 lipca od godz. 6:30 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

5. Na remont schodów przy naszym Sanktuarium złożono ofiarę w wysokości 8 920  zł. Bóg zapłać..

†  †  †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy:

+ Olafa Malika (lat 3), + Janinę Suwaj(lat 88), + Ryszarda Semika(lat 65),

+ Zbigniewa Jaworka (lat 60)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im  świeci.