17. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj 17 Niedziela Zwykła. O godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

wtorek – wspomnienie św. Marty

czwartek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

piątek – święto św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

3. W sobotę we wspomnienie Matki Bożej Anielskiej kościołach parafialnych można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie od godz. 6.30 do 8.00 i od 17.30 do 18.00, a w piątek również od godz. 15.00 do 18.00. Jest to jednocześnie spowiedź odpustowa. W piątek o godz. 16.00 Msza Święta. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w całej parafii w piątek od godz. 9.00.

5. W przyszłą niedzielę będziemy celebrować odpust parafialny ku czci Przemienienia Pańskiego. Sumie odpustowej o godzinie 11.00 będzie przewodniczył ksiądz Infułat Stanisław Olszówka, obchodzący

w tym roku jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich. O asystę na odpust prosimy Związek Podhalan, Koło Gospodyń z Grzechyni oraz Czcicieli Krwi Chrystusa.

6. Przedsiębiorstwo „Drogbud” informuje, że w związku z wykonywaniem robót bitumicznych na ul. Kasztanowej zostanie ona całkowicie wyłączona z ruchu kołowego wraz z parkingami w dniach od

28 VII do 31 VII 2014 w godzinach od 5.00 do 19.00.

7. W piątek po Mszy Świętej wieczornej w kaplicy św. Jana Pawła II odbędzie się spotkanie dla udających się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

+Franciszka Rusina lat 80

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.