19. Niedziela Zwykła

Obchodzimy  19. Niedzielę Zwykła.  O godz. 13:00 Msza Święta na roczki dzieci. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i wieczorna Msza Święta o godz. 17:00. Jest to druga niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszego sanktuarium.

Poniedziałek (10 sierpnia) – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

Wtorek  (11 sierpnia) – wspomnienie św. Klary, dziewicy

Czwartek (13 sierpnia) – święto NMP Kalwaryjskiej. W tym dniu odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 16:00 odmówimy pierwszą i drugą część różańca świętego. O godz. 17:00 koncert pieśni maryjnych. O godz. 18:00 Uroczysta Msza Święta a po niej trzecia część różańca świętego i procesja z figurą MB fatimskiej. O przygotowanie asysty prosimy Grupę Modlitewną P. Anny Piątek. Intencje na Mszę Św. zbiorową przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

Piątek  (14 sierpnia) – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika

Sobota (15 sierpnia  ) – Uroczystość Wniebowzięcia NMP . W tym dniu Msze święte w porządku niedzielnym. Podczas każdej Mszy świętej pobłogosławimy zioła i kwiaty. O godz. 15:00 Msza Święta w intencji ojczyzny w Sanktuarium z okazji Święta Wojska Polskiego. Po Mszy Św. złożenie kwiatów pod pomnikami.

3. Na remont schodów przy naszym Sanktuarium złożono ofiarę w wysokości 8 650  zł. Bóg zapłać..