19. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 19 niedzielę zwykłą. Jest to jednocześnie druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na potrzeby naszego Sanktuarium. O godz. 13.00 odprawimy uroczystą Mszę Świętą na „roczki” dzieci. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 16.30 odprawimy nieszpory i Mszę Świętą wieczorną.

wtorek – Święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

środa – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Zielnej). Porządek Mszy Świętych w tym dniu w Sanktuarium i kaplicach jak w każdą niedzielę. O godz. 15.00 na Osiedlu Zagórze przy Pomniku odprawimy Mszę Świętą w intencji Ofiar Zagórza. Przypominamy, że jest to święto obowiązkowe. W tym dniu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

sobota – Święto św. Jacka, prezbitera

3. We wtorek o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie. W tym miesiącu Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. proboszcz z Osielca. O przygotowanie asysty prosimy 56 Różę Kobiet z Grzechyni. W kancelarii przyjmujemy intencje na Mszę Świętą zbiorową.

+Aleksandra Słowika, Genowefę Sulkę i Zofię Kawiak

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

intencje mszalne