19 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj 19 Niedziela Zwykła. Przeżywamy dziś uroczystość odpustową w naszej parafii. Po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 11.00 uroczysta sumę odprawi ks. bp. Jan Szkodoń. O godz. 13.00 Msza Św. chrzcielna, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Poniedziałek (8 sierpień) – Wspomnienie św. Dominika, kapłana

Wtorek ( 9 sierpień) – Święto św. Teresy Benedykty od krzyża (Edyty Stein), dziewicy
i męczennicy, patronki Europy

Środa (10 sierpień) – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

Czwartek (11 sierpień) – Wspomnienie św. Klary, dziewicy

Sobota (13 sierpień) – Święto NMP Kalwaryjskiej

3. W sobotę (13 sierpnia) o godz. 18.00 odprawimy kolejne Nabożeństwo fatimskie.

O przygotowanie asysty prosimy Grupę modlitewną P. Anny Piątek i P. Marii Celak. Mszę Świętą odprawi ks. prob. z Zawoi – Centrum Od godz. 17.00 przed kościołem będzie można nabyć świece z lampionami.

4. W dniach 9 – 10 września 2016r. odbędzie się piesza pielgrzymka i odpust w Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt każdego przejazdu w obie strony – 20 zł. (bilet tylko w jedną stronę – również 20 zł, gdyż trzeba wysłać pusty autokar do Kalwarii). Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

5. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości na Uroczystości Święta Wojska Polskiego, które rozpoczną się 15 sierpnia (poniedziałek) o godz. 15.30 przy pomniku Ofiar Zagórza na Makowskiej Górze. O godz. 15.30 Msza św. w intencji Ojczyzny, o 16.30 Apel pamięci, o godz. 17.00 spotkanie uczestników.

†  †  †

+Zdzisława Bilicza (lat 63 ), Stanisława Wiciarza (lat 73)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.