2. Niedziala Wielkanocna

1. Dzisiaj obchodzimy 2 niedzielę wielkanocną – Święto Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj o godz. 11.00
w uroczysty sposób pobłogosławimy nowych ministrantów. O godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna.
O godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Za tydzień również o godz. 11.00 uroczyste błogosławienie lektorów z naszego dekanatu.

Kwietniowy numer Przemienienia będzie można nabyć w przyszłą niedzielę.

2. Od poniedziałku do piątku w kaplicy Miłosierdzia Bożego trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o godz. 15.00 Msza Święta w intencji zmarłych, których zgłaszamy
w kancelarii, w czwartek o godz. 17.00 w kaplicy bł. Jana Pawła II Msza Święta w intencjach zgłaszanych przez wiernych, a w sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

3. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się spotkania dla rodziców dzieci z klas III z całej parafii.

4. W dniu 28 kwietnia (sobota) o godz. 17.00 odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze Oddziału Babiogórskiego Związku Podhalan. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Święta w intencji Związku.

W ostatnim czasie pożegnaliśmy

+Stanisława Malczewskiego, Andrzeja Musiała

Edwarda Wójcika i Andrzeja Dańczaka.

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.

intencje 15 kwietnia