2 niedziela adwentu

4 XII 2011

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych, o godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna. Również o godz. 13.00 modlić się będziemy za górników i ich rodziny. O godz.16.30 odprawimy nieszpory.

Dzisiaj gościmy księdza z parafii w Krakowie  Swoszowicach. Ksiądz głosi kazania i zbiera pieniądze na budowę kościoła w swojej parafii.

Od dzisiejszej niedzieli zespół charytatywny rozprowadza świece Caritas. Można również nabyć kartki świąteczne z wizerunkiem naszego kościoła.

wtorek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa. Spotkanie dzieci ze świętym Mikołajem będzie we wtorek o godz. 16.00 w Sali „Stodoła”.

środa – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i Doktora Kościoła

czwartek –Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Msze Święte odprawiamy w następującym porządku: w Makowie o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00.
W kaplicach o godz. 16.00. Na Mszy Świętej o godz. 18.00 poświęcenie medalików dla dzieci z klas II.

3. W czwartek o godz. 15.00 adoracja eucharystyczna, a o godz. 17.00 Msza Święta w kaplicy bł. Jana Pawła II w intencji o powołania kapłańskie. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

Intencje mszalne:

intencje 4 grudnia