2. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 2. zwykłą. W czasie Mszy Świętej o godz. 11.00 śpiewał będzie akademicki chór Organum i zespół instrumentalny Ricercar. Po Mszy świętej zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna, o godz. o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o 16.30 odprawimy nieszpory. Dzisiaj o godz. 15.00 w Sali „Stodoła” odbędzie się opłatek dla Związku Podhalan Oddziału Babiogórskiego w Makowie Podhalańskim.

wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i Doktora Kościoła

sobota Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

3. W środę o godz. 14.00 wyjeżdżamy do Centrum Jana Pawła II, by uczestniczyć w nowennie przed kanonizacją bł. Jana Pawła II. Można jeszcze zapisać się na wyjazd. Koszt wyjazdu 15 zł.

4. Opłatek parafialny odbędzie się w niedzielę 26 stycznia w Sali „Stodoła” o godz. 16.00.

Porządek kolędy na nadchodzący tydzień:

poniedziałek 20 stycznia

Maków Centrum – os. Za Wodą  – od godz. 9:00 – ks. Proboszcz

Maków Centrum – ul. Mostowa, Mickiewicza, Jodłowa, ul. 3 Maja 92– 64 i 87– 47 – od godz. 13:30 – ks. Dariusz

Maków Centrum – os. Tysiąclecia blok nr 12 i 13 – od godz. 15:00 – ks. Józef

wtorek 21 stycznia

Maków Centrum – os. Tysiąclecia blok nr 5 – od godz. 13:00 – ks. Dariusz

środa 22 stycznia

Maków Centrum – ul. Krzywa, Dąbrowskiego, Bema, Klonowa, Kwiatowa, Boczna – od godz. 10:00 – ks. Grzegorz

czwartek 23 stycznia

Maków Centrum – ul. Lipowa, Sosnowa, Kochanowskiego, Rynek – od godz. 11:00 – ks. Józef

piątek 24 stycznia

Maków Centrum –  ul. Sienkiewicza, Szpitalna, Kościelna – od godz. 11:00 – ks. Proboszcz

Maków Centrum – os. Tysiąclecia blok nr 6 – od godz. 14:00 – ks. Dariusz

sobota 25 stycznia

Maków Centrum – ul. Słoneczna, od godz. 10.00 – ks. Proboszcz

Maków Centrum – ul. Paderewskiego, al. Świerkowa, ul. Pułaskiego, Poniatowskiego – od godz. 9:00 – ks. Grzegorz

Białka – os. Bogaczowa, Czajowa, i od Rampy do p. Weroniki Białończyk – od godz. 9:00 – ks. Dariusz

+ Janinę Rączka, Genowefę Piątek, Wandę Stopa

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

intencje mszalne