2 Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dziś w Kościele 2 Niedzielę Zwykłą. O godz. 13.00 Msza św. chrzcielna, o godz.15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz.16.30 wspólne kolędowanie i Msza św. wieczorna.

2. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

Wtorek (19 styczeń) – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

– Czwartek (21 styczeń) – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

– Piątek (22 styczeń) – wspomnienie św. Wincentego Pallottiego, kapłana

3. W piątek (22 stycznia) o godz.18.00 odprawimy Mszę św. i Nabożeństwo do św. Rity. Od godz.17.00 możliwość nabycia róż, oraz modlitewników do św. Rity.

4. W sobotę (23 stycznia) udajemy się z tradycyjną wizytą kolędową do ks. kard. Stanisława Dziwisza. Wyjazd autobusu o godz. 7.45 z parkingu spod schodów. O  godz. 14.00 w Sali „Stodoła” odbędzie się opłatek dla Związku Podhalan. O godz.18.30 odbędzie się koncert „Kędyż Go szukać czyli pastorałki z Gwiazdami”, w którym wystąpią znani muzycy występujący u boku Piotra Rubika. Serdecznie zapraszamy!

5. Parafia organizuje w dniach 28.04 – 05.05 2016 r. samolotową pielgrzymkę do Francji. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Chętnych do końca stycznia zapraszamy do kancelarii, gdzie można odebrać plan pielgrzymki i dokonać zapisu.

6. W tym tygodniu kancelaria we wtorek i w czwartek w godzinach popołudniowych będzie nieczynna.

Porządek kolędy na nadchodzący tydzień:

poniedziałek 18 stycznia

Maków Centrum – ul. Żwirki i Wigury, Krasickiego, Piasta – od godz. 10.00 ks. Proboszcz

Grzechynia – os. Gorzałkówka, Pierogówka – od godz. 9.00 – ks. Dariusz

Białka – os. Czarnówka do Rampy od godz. 11.00 – ks. Józef

wtorek 19 stycznia

Maków Dolny – os. Pawlicowa i domy przy ul. Wolności – od godz.10.00 ks. Proboszcz

Maków Centrum –  os. Draby, ul. Modrzewiowa i os. Na Stoku – od godz.10.00 ks. Dariusz

Maków Centrum – ul. Krzywa, Dąbrowskiego, Bema, Klonowa, Kwiatowa –od godz. 10.00
ks. Józef

środa 20 stycznia

Maków Dolny – os. Czajowa, Surletowa, Domy przy ul. Wolności – od godz.10.00 ks. Proboszcz