20. Niedziela zwykła

1. Dzisiaj o godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy.

poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

wtorek – wspomnienie św. Piusa X, papieża

środa – wspomnienie Najśw. Maryi Panny, Królowej

piątek – Święto św. Bartłomieja, Apostoła

3. Od poniedziałku do piątku w kaplicy Miłosierdzia Bożego trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o godz. 15.00 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego Msza Święta w intencji zmarłych zgłoszonych przez wiernych. W czwartek w kaplicy bł. Jana Pawła II o godz. 17.00 Msza Święta  w intencjach zgłoszonych przez wiernych. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

4. W niedzielę 26 sierpnia w Grzechyni odbędą się gminne dożynki. Msza Święta dożynkowa będzie odprawiona o godz. 11.00 na Stadionie w Grzechyni. Jest to równocześnie patronalne święto w kaplicy w Grzechyni. O godz. 8.15, jak w każdą niedzielę, będzie odprawiona Msza Święta w kaplicy.

5. W dniu 9 września o godz. 14.45 odbędzie się droga krzyżowana Wzgórze Pamięci w Dolnym Makowie poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia.

6. Zarząd Lasów Uprawnionych w Makowie Podhalańskim zawiadamia, że w dniu 26 sierpnia w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej Maków Centrum odbędzie się sprawozdawczo-wyborcze Walne Zgromadzenie Członków lasów Uprawnionych o godz. 10.30 w pierwszym terminie, a o godz. 11.00 w drugim terminie, niezależnie od ilości obecnych członków. Z uwagi na ważność spraw Zarząd prosi o niezawodny udział.

intencje 19 sierpnia