20. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj 20 Niedziela Zwykła. O godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna, o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.

Dzisiaj przy kościele można złożyć ofiarę do puszek na pomoc poszkodowanym w nawałnicy, jaka nawiedziła Mszanę Dolną, Kasinkę Małą i okolice.

środa – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

czwartek wspomnienie św. Piusa X, papieża

piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej

3. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 Msza Święta dziękczynna za pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

4. W dniach 5 – 6 września odbędzie się piesza pielgrzymka i odpust w Kalwarii Zebrzydowskiej. Szczegóły organizacyjne podamy w niedzielę za tydzień i zapisy również będziemy przyjmować od przyszłej niedzieli.

5. W niedzielę 7 września o godz. 9.30 będzie odprawiona Msza Święta dożynkowa. O przygotowanie wieńca dożynkowego w tym roku prosimy mieszkańców Dolnego Makowa.

6. Walne Zebranie Związku Podhalan odbędzie się w sobotę 30 sierpnia. Zebranie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 8.00.

+Franciszkę Kasela lat. 86 i Dawida Bartoszka lat 17

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.