20. Niedziela zwykła

1. Dzisiaj 20 Niedziela Zwykła. O godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna, o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.

poniedziałek – święto św. Jacka, prezbitera

wtorek – wspomnienie bł. Sancji Szymkowiak, dziewicy, Serafitki; można uczcić Jej relikwie, które znajdują się w naszym kościele na ołtarzu Serca Pana Jezusa

czwartek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

piątek – wspomnienie św. Piusa X, papieża

sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej

3. W sobotę o godz. 18.00 odprawimy Mszę Świętą i nabożeństwo ku czci św. Rity. Przed nabożeństwem, od godz. 17.00 będzie można kupić róże.

4.W dniach 4 – 5 września 2015r. odbędzie się piesza pielgrzymka i odpust w Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt każdego przejazdu w obie strony – 20 zł. (bilet tylko w jedną stronę – również 20 zł, gdyż trzeba wysłać pusty autokar do Kalwarii). Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

5. Msza Święta dożynkowa będzie odprawiona w niedzielę 30 sierpnia o godz. 9.30. O przygotowanie wieńca dożynkowego prosimy w tym roku mieszkańców Białki.

6. W związku z trwającymi pracami remontowymi informuje się mieszkańców Makowa Podhalańskiego, że w dniach 18 1 19 sierpnia ul. Moniuszki będzie nieprzejezdna od strony ul. Kościuszki. Objazd Osiedlem Tysiąclecia.

+ Zuzannę Starowicz (lat 87)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.