21. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj 21 Niedziela Zwykła. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.

wtorek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W Grzechyni Msza Święta

o godz. 17.00.

środa wspomnienie św. Moniki

czwartek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

piątek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

3. W sobotę pielgrzymka Służby Liturgicznej Ołtarza i Ruchu Światło – Życie do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy na wyjazd przyjmujemy w kancelarii. Koszt wyjazdu 15 zł. Wyjazd spod schodów o godz. 8.30.

4. W dniach 5 – 6 września odbędzie się piesza pielgrzymka i odpust w Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt każdego przejazdu w obie strony – 20 zł. (bilet tylko powrotny – również 20 zł, gdyż trzeba wysłać pusty autokar do Kalwarii). Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

5. Zbliża się pielgrzymka dziękczynna do Rzymu. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 28 sierpnia o godz. 17.00 w Sali „Stodoła”. Na spotkanie należy przynieść pozostałą część należności.

6.W piątek spowiedź dzieci i młodzieży przed nowym rokiem szkolnym i katechetycznym w godzinach od 16.00 – 18.00.

7. Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego dla Zespołu Szkół    w Makowie Podh. w niedzielę 31 sierpnia o godz. 11.00

8. W najbliższą sobotę tj. 30 sierpnia 19 Międzynarodowy Babiogórski Złaz Samorządowy. Msza Święta o godz. 13.00.

+Bartłomieja Urbańskiego lat 20

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

intencje mszalne