23. Niedziela zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 23 niedzielę zwykłą. Dzisiaj o godz. 13.00 uroczysta Msza Święta na „roczki” dzieci. O godz. 15.00 odprawimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, o godz. 16.30 nieszpory i Msza Święta wieczorna.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na renowację Sanktuarium.

poniedziałek – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy

piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

sobota – Święto podwyższenia Krzyża Świętego.

3. W piątek o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie. O przygotowanie asysty prosimy Związek Podhalan i Koło Gospodyń z Grzechyni. Nabożeństwo fatimskie poprowadzi ks. bp Jan Szkodoń, który  w tym roku przeżywa 25 rocznicę Sakry biskupiej. Intencje na Mszę Świętą zbiorową przyjmujemy w kancelarii.

4. Przypominamy, że w czwartki od godz. 16.00 do 18.00 w Sali „Stodoła” działa poradnia dla osób uzależnionych i ich rodzin.

5. W niedzielę 22 IX w kaplicy Chowaniakowej na Makowskiej Górze o godz. 15.00 odprawimy Mszę Świętą dla Związku Podhalan i sympatyków Związku.

6. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się spotkanie dla rodziców ministrantów z Makowa.

7. Dzisiaj o godz. 14.45 na Wzgórzu Pamięci w Makowie Dolnym zostanie odprawione nabożeństwo drogi krzyżowej. Przed nabożeństwem w kaplicy Koronka do Bożego Miłosierdzia. Droga Krzyżowa na Makowską Górę będzie odprawiona w niedzielę 15 IX po wieczornej Mszy Świętej.

intencje mszalne