11 IX 2011

1. Dzisiaj 24 niedziela zwykła. O godz. 9.30 Msza święta Dożynkowa, wieniec przygotowali mieszkańcy Grzechyni. W czasie tej uroczystej Eucharystii odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
O godz. 13.00 Roczki dzieci, o 16.30 Nieszpory. Dzisiaj druga niedziela miesiąca – składka przeznaczona jest na renowację Sanktuarium.

wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
środa – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
czwartek – wspomnienie NMP Bolesnej
sobota –  wspomnienie św. męczenników Korneliusza-papieża i Cypriana-biskupa

3. Dzisiaj o godz. 14.45 Droga Krzyżowa na Dolnym Makowie. Na Makowską Górę za tydzień tj. 18.09. po Mszy św. wieczornej. Oba nabożeństwa odprawimy w intencji rodzin i o powołania kapłańskie i zakonne.

4. W najbliższy wtorek Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Intencje przyjmujemy w kancelarii, o przygotowanie asysty prosimy: 32 Różę kobiet z Makowa pw. św. Anny oraz 18 Różę mężczyzn z makowa Dolnego pw. Św. Maksymiliana.

5. W dniach 16, 17 i 18 IX (piątek, sobota i niedziela) w naszej parafii odbędzie się Triduum ku czci św. Stanisław Kostki. Serdecznie zapraszamy młodzież z naszej parafii na spotkanie w Kościele w każdy dzień o godz. 17.00.

6. W przyszłym tygodniu w naszej parafii dwudniowy kurs przedmałżeński.

+++++++++++++++++++++++++
W tym tygodniu pożegnaliśmy
+Stanisława Horodeckiego
Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Intencje mszalne do pobrania:

Intencje 11 IX>>