Przejdź do treści

24. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 24 niedzielę zwykłą. O godz. 13.00 uroczysta Msza święta chrzcielna, o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.30 nieszpory.

2. Kalendarz liturgiczny:

wtorek – Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski

czwartek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

piątek – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

sobota – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy

3. Od poniedziałku do piątku w kaplicy Miłosierdzia Bożego trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o godz. 15.00 Msza Święta w kaplicy Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych zgłoszonych przez wiernych. W czwartek w kaplicy bł. Jana Pawła II o godz. 17.00 Msza Święta  w intencjach zgłoszonych przez wiernych. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

4. Informujemy, że w naszym Sanktuarium można skorzystać z sakramentu pokuty codziennie rano od godz. 6.30 do 8.00 oraz od godz. 17.30 – 18.00. Dodatkowo od września księża spowiadają w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 16.00. Ze względu na katechizację w szkole nie zawsze będzie można się wyspowiadać w czasie Mszy Świętej o godz. 8.00.

5. W środę o godz. 18.00 w sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas II z całej parafii.

6. W piątek o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie dla Oazy. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w Ruch Światło – Życie. W piątek o godz. 17.00 w kościele odbędzie się wspólna zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.

7. W przyszłą niedzielę można będzie nabyć powakacyjny numer „Przemienienia”.

 

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+ Janinę Jończyk, Anielę Klimala i Janinę Hakiel

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

INTENCJE 16 wrzesnia

Skip to content