24 Niedziela Zwykła

1. W dniu dzisiejszym przypada 24 Niedziela Zwykła. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszej parafii. O godz. 13.00 Msza św. w intencji dzieci przeżywających roczek swoich urodzin. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz.16.30 odprawimy Nieszpory. W najbliższą sobotę i niedzielę (17 i 18 września) odbędą się katechezy dla narzeczonych. Za tydzień (18 września) po Mszy św. odprawimy nabożeństwo Drogi Krzyżowej na Makowską Górę.

– poniedziałek (12 września) – wspomnienie  Najświętszego Imienia Maryi

– wtorek ( 13 września) – wspomnienie św. Jan Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

– środa (14 września) – Święto Podwyższenia Krzyża św.

czwartek (15 września) – wspom. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

piątek (18 września)wspomn. świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa

3. We worek (13 września) o godz. 18.00 odprawimy Nabożeństwo Fatimskie. Intencje na Msze św. zbiorową przyjmujemy w kancelarii parafialnej. Od godz. 17.00 możliwość nabycia świec i lampionów procesyjnych.

4. W środę (14 września) po wieczornej Mszy św. w kościele,  odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas III SP z całej parafii.

5. W ramach formacji do sakramentu bierzmowania młodzież klas III gimnazjum przygotowuje się w następującym porządku:

I piątki miesiąca – spowiedź i Komunia św.

II czwartki miesiąca – Msza św. o godz.18.00 wraz z rodzicami

III, IV tydzień – spotkania w grupach z katechetami

Spotkania dla klas I, II gimnazjum odbywają się raz w miesiącu.

6. Spotkania z ministrantami klas IV – V odbywają się w każdy wtorek o godz. 16.00. Spotkania dla lektorów w piątki o godz. 17.15. Spotkania prowadzi ks. Proboszcz. W Grzechyni spotkania z ministrantami w czwartki o godz. 16.00 prowadzi ks. Dariusz. Spotkania grupy oazowej odbywają się w piątki o godz.16.00 . Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do czynnego włączenia się w życie naszej wspólnoty parafialnej.

† † †

+Michała Wiciarza (lat 66 ), + Krzysztofa Dyla (lat 82 ) i  +Stanisława Kluczniaka (lat 73),

Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.