24. Niedziela Zwykła

Dzisiaj obchodzimy 24 niedzielę zwykłą. O godz. 13:00 Msza Święta chrzcielna. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Wtorek  (18 września) święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

Czwartek (20 września) – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Piątek  (21 września) – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

Sobota (22 września) wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy

3. We wtorek 18 września o godz. 18:30 w Sali stodoła odbędzie się spotkanie wyjeżdżających na diecezjalną pielgrzymkę do Włoch.

4. W czwartek 20 września o godz. 18:30 w Sali stodoła odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci klas III szkoły podstawowej z całej parafii.

5. W każdą sobotę zapaszmy  rodziny które w minionym tygodniu przyjęły Obraz MB Makowskiej na Mszę Świętą  i nowennę o godz. 8:00.

6. W sobotę 22 września odprawimy kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity. O godz. 17:00 różaniec z intencjami. O godz. 18:00 Msza Święta a po niej dalsza część nabożeństwa. Od godz. 17:00 będzie możliwość nabycia róż i pamiątek związanych z postacią świętej.

7. W przyszłą niedzielę będziemy gościć o. Roberta z  Żytomierza bernardyna , który wygłosi kazanie i będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary na rzecz kleryków Prowincji.

8. W sobotę 22 września o godz. 16:00  w Szkole Podstawowej w Grzechyni odbędzie się zebranie mieszkańców.

9. W najbliższy piątek i sobotę tj. 21 i 22 września w naszej parafii odbędą się dwudniowe katechezy dla narzeczonych.

† † †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

+ Urszulę Cygan(lat 55), + Helenę Jopek(lat 88), +Stanisława Głuszka(lat 74)

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie