25. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy 25. niedzielę zwykłą. Msze Święte w Sanktuarium odprawiamy w porządku niedzielnym. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta o godz. 17.00.

– wtorek, 26 września – wspomnienie świętych męczenników Kosmy i Damiana,

– środa, 27 września – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana,

– czwartek, 28 września – wspomnienie św. Wacława, męczennika,

– piątek, 29 września – święto świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,

sobota, 30 września – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.

3. Spotkanie ministrantów będzie w czwartek, 28 września, o godz. 17.00 natomiast spotkanie lektorów w piątek, 29 września, o godz. 17.15, w kaplicy św. Jana Pawła II w naszym Sanktuarium.

4. Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę, 30 września, o godz. 10.00, w kaplicy św. Jana Pawła II.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy od poniedziałku do soboty o godz. 17.15 a w niedziele o godz. 16.15. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież do licznego udziału w tym pięknym nabożeństwie.

6. W przyszłą niedziele 1 października po każdej Mszy Świętej będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary do puszek na cele duszpasterstwa młodzieży.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

+ Annę Klimala (lat 70)

Wieczne odpoczywanie racz jej  dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci