25. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj 25 niedziela zwykła, o godz. 15.00 odprawimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, o godz. 16.30 nieszpory.

wtorek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera

czwartek – wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera

piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika

sobota – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

3. Od poniedziałku do piątku w kaplicy Miłosierdzia Bożego trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o godz. 15.00 Msza Święta w kaplicy Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych zgłoszonych przez wiernych. W czwartek w kaplicy bł. Jana Pawła II o godz. 17.00 Msza Święta w intencjach zgłoszonych przez wiernych. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

4. Msza Święta dziękczynna za nawiedzenie Obrazu Jezusa Miłosiernego dla mieszkańców os. Działy Makowskie i Polana będzie odprawiona 30 września o godz. 11.00, a dla mieszkańców ul. Głowackiego i os. Jazy również 30 września o godz. 9.30.

Podajemy dalszy porządek peregrynacji Obrazu: Po zakończeniu peregrynacji na ul. Głowackiego obraz powędruje na os. Sołki, Ostrysz, ul. Żeromskiego, Jodłowa, Nowe Bloki, ul. Mickiewicza i 3 Maja. Drugi obraz z ul. Kościuszki do Bloku nr 12, 13, 14, 15, 16.

5. W niedzielę 30 września w naszym Sanktuarium będzie wystawa obrazków świętych.

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+ Agnieszkę Błachut, Adama Nitonia, Helenę Papież

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

intencje 23 września