25. Niedziela zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 25. Niedzielę zwykłą. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna, o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 16.30 nieszpory. Dzisiaj o godz. 14.45 na Wzgórzu Pamięci w Makowie Dolnym zostanie odprawione nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Przed nabożeństwem Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Dzisiaj po Mszy Świętej można nabyć powakacyjny numer „Przemienienia”.

poniedziałek – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy

wtorek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana

czwartek – wspomnienie św. Władysława z Gielniowa, kapłana

sobota wspomnienie św. Wincentego á Paulo

3. Dyrekcja i Rada Rodziców Zespołu Szkół (tj. Gimnazjum, Szkoła Podstawowa Nr 1, Gminne Przedszkole Samorządowe) w Makowie zaprasza na piknik rodzinny – „pożegnanie lata”, który odbędzie się 28 września o godz. 14.00 na „Orliku”. W programie: zawody sportowe, plener plastyczny, kawiarenka, gry zabawy dla dzieci.

+Stanisława Bartyzela lat 79, Helenę Malina lat 86 i Irenę Tatara lat 85

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.