27. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 27. Niedzielę Zwykłą. Po Mszy Świętej o godz. 9.30 odprawimy procesję różańcową do pięciu ołtarzy, po procesji zmiana tajemnic różańcowych, o godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna,
o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na potrzeby naszego Sanktuarium.

wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

czwartek – Święto  bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

3. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.30. W kaplicy w Grzechyni o godz. 16.00, a w Dolnym Makowie o godz. 16.00. Serdecznie zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.

4. W czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej i na  Mszę Świętą wieczorną zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania z klas III Gimnazjum wraz z rodzicami.

5. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej w sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas II z całej parafii.

6. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe na najbliższy rok.

7. W najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się w naszej parafii katechezy dla narzeczonych.

8. Oddział Babiogórski Związku Podhalan w Makowie Podhalańskim zaprasza członków i sympatyków Związku oraz członkinie Koła Gospodyń na Mszę Świętą w kaplicy w Grzechyni w niedzielę 12 X o godz. 8.15.

śp. Jana Gałuszkę (lat 90) i Eugeniusza Trybałę (lat 80)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.