Poniedziałek Wielkanocny

1. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy Świętych, jak w każdą niedzielę.
O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Trwamy na modlitwie nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.

2. Od jutra Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia Bożego. W czwartek o godz. 15.15 Msza Święta w Kaplicy bł. Jana Pawła II. W piątek o godz. 15.15 Msza Święta w kaplicy Miłosierdzia Bożego. W najbliższy piątek, z racji uroczystego charakteru oktawy Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Przypominamy, że jubileusze Małżeńskie (25 i 50 lat małżeństwa) świętować będziemy w niedzielę, 26 kwietnia, na Mszy Świętej o godz. 9.30. Jubilatów prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.

4. 24 maja, na Mszy Świętej o godz. 11.00 przeżywać będziemy pierwszą Rocznicę Komunii Świętej dzieci z klas trzecich SP.

5. Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że w dniu 12.04.2015 r. odbędą się zebrania wyborcze do zarządów osiedli:

Maków Dolny – Szkoła Katolicka o godz. 10.45

Maków Centrum – Sala OSP o godz. 15.00

Akcja sprzątanie Gminy odbędzie się 11 kwietnia 2015 r. (sobota). Zbiórka boisko „Grzechyńskie” o godz. 9.30.

+ Zygmunta Habowskiego (lat 75)

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.