Przejdź do treści

2. Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj obchodzimy 2 Niedzielę po Wielkanocy (Niedzielę Miłosierdzia Bożego).O godz. 13.00 Msza Święta na „roczki” dzieci. O godz. 15.00 rozpocznie się czuwanie ku czci Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na potrzeby naszego Sanktuarium.

2. We wtorek odbędzie się pielgrzymka kandydatów do bierzmowania na Jasną Górę w Częstochowie.

3. Przypominamy, że jubileusze Małżeńskie (25 i 50 lat małżeństwa) świętować będziemy w niedzielę, 26 kwietnia, na Mszy Świętej o godz. 9.30. Jubilatów prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.

4. Zarząd Oddziału Babiogórskiego Związku Podhalan w Makowie Podhalańskim oraz Koło Gospodyń w Białce zaprasza wszystkich członków Związku Podhalan i sympatyków na Mszę Świętą, która będzie odprawiona w dniu 19 kwietnia o godz. 10.00 w kościele parafialnym

w Białce.

5. Uroczysta Msza Święta na rocznicę pierwszej Komunii Świętej dzieci z klas III będzie odprawiona 24 maja o godz. 11.00.

6. W dniu 18 IV 2015 o godz. 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Suchej Beskidzkiej (Zamek) odbędzie się spotkanie na temat instalacji prądotwórczych.

7. W najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się w naszej parafii katechezy dla narzeczonych.

8. Przy naszym Sanktuarium Matki Bożej Królowej i Opiekunki Rodzin powstaje inicjatywa utworzenia nowych Róż Różańcowych składających się z rodziców, którzy pragną modlić się za swoje dzieci. Chętnych rodziców prosimy o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej.

W Grzechyni

W przyszła niedzielę przy kaplicy będzie zorganizowana składka na pomoc dla rodziny Lurków, którzy w tym tygodniu ucierpieli w pożarze.

 

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy:

+ Annę Mędrala (lat 76)

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

Intencje mszalne

Skip to content