8 X 2011

1. Dzisiaj 28. niedziela zwykła. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta na „roczki” dzieci. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe i wieczorna Msza Święta.

Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na renowację naszego Sanktuarium.

Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako XI Dzień Papieski pod hasłem: „Papież – człowiek modlitwy”. Przy kościele można złożyć do puszek ofiarę na „Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera

sobota wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktora Kościoła

3. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe.

4. W czwartek o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie. O przygotowanie asysty prosimy
7 Różę Mężczyzn im. Św. Józefa z Grzechyni oraz 15 Różę Kobiet z Makowa Dolnego. Intencje na Mszę Świętą zbiorową przyjmujemy w kancelarii.

5. W dniu 16 X o godz. 14.45 na Wzgórzu Pamięci w Makowie Dolnym zostanie odprawione nabożeństwo różańcowe. Przed nabożeństwem w kaplicy Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. W niedzielę 16 X o godz. 15.00 odbędzie się poświęcenie i oficjalne otwarcie obiektu „Moje boisko – ORLIK 2012”.

7. W dniu 17 X na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy nauczycieli, pracowników szkół, emerytowanych nauczycieli oraz pracowników Służby Zdrowia. Po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie w Sali „Stodoła”. Gościem honorowym spotkania będzie biskup Damian Muskus. Na Mszę Świętą zapraszamy wszystkich parafian.

8. W dniu 23 X o godz. 15.00 w Kaplicy Chowaniakowej na Makowskiej Górze będzie odprawiona Msza Święta dla członków Związku Podhalan i sympatyków.

+++++++++++++++++

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Kazimierza Palecznego

Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie,

a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Intencje:

Intencje 9.10