28. Niedziela zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 28 niedzielę zwykła. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta na „roczki” dzieci.
O godz. 15.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Jest to jednocześnie 2 niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na renowację naszego Sanktuarium. Dzisiaj o godz. 17.00 nabożeństwo fatimskie. Intencje przyjmujemy w kancelarii. O asystę prosimy kandydatów do bierzmowania. Prosimy przynieść świece.

wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

środa – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

piątek – Święto św. Łukasza, Ewangelisty

3. W przyszłą niedzielę i następny poniedziałek w naszej parafii odbywać się będzie wizytacja kanoniczna w naszej parafii, którą przeprowadzi ks. Bp Damian Muskus. Program wizytacji zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii i w gablocie ogłoszeń. Serdecznie prosimy, by wszyscy w miarę możliwości uczestniczyli w nabożeństwach z księdzem biskupem.

4. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki na nowy rok jednorazowe i roczne. Wypominki roczne czytamy w każdą niedzielę przed wszystkimi Mszami Świętymi.

5. Nasza parafia w przyszłym roku organizuje pielgrzymki do Rzymu na uroczystość kanonizacji bł. Jana Pawła II oraz w sierpniu do Ziemi Świętej. Programy wywieszono w gablocie ogłoszeń i umieszczono na stronie internetowej naszej parafii.

6. W dniu 22 X obchodzić będziemy liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II. Zapraszamy już dzisiaj na wieczorną Mszę Świętą, po której odbędzie w naszej świątyni okolicznościowy koncert zespołu „Pokolenie”.

Wizytacja duszpasterska – program

intencje mszalne