28 Niedziela Zwykła

Dzisiaj obchodzimy 28 Niedzielę Zwykłą. O godz. 13:00 Msza Święta chrzcielna. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
O godz. 16:15
różaniec i Msza Święta wieczorna po której odprawimy Drogę Krzyżową na Makowską Górę modląc się w intencji rodzin.

Poniedziałek  (16 października) wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Wtorek (17 października) – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

Środa (18 października) – święto św. Łukasza, Ewangelisty

Piątek  (20 października) – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana głównego patrona archidiecezji krakowskiej

Sobota (21 października) – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa

3. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w Sanktuarium w dni powszednie o godz. 17:15 a w niedzielę o godz. 16:15. W Kaplicach w Grzechyni i Dolnym Makowie o godz. 16:00.

4. We wtorek (17 października) zapraszamy do wspólnej modlitwy Dyrekcję, Grono Pedagogiczne oraz pracowników Szkół i Przedszkoli oraz emerytowanych nauczycieli  na Mszę Świętą  o godz. 18:00.

5. We środę (18 października) zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00 Służbę Zdrowia.

6. .W niedzielę 22 października o godz. 17:00 odprawimy kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity. Od godz. 16:00 będzie możliwość zakupienia róż i pamiątek związanych z postacią świętej. W tym dniu nabożeństwo różańcowe wyjątkowo odprawimy o godz. 16:00 a po nabożeństwie będziemy odczytywać prośby składane pod figurą świętej Rity oraz przesłane drogą elektroniczną.

7. Zbliża się miesiąc listopad czas szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Wypominki roczne i jednorazowe można składać w kancelarii parafialnej.

8. Zapraszamy na samolotową pielgrzymkę do Gruzji w dniach 15.09.2018-22.09.2018 r. Informacje, program  i zapisy w kancelarii parafialnej.

+ Olgę Walę (lat 80) , + Władysława Lurkę (lat 65 )

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.