29 Niedziela Zwykła

1. Świętujemy dzisiaj  29 Niedzielę Zwykłą. O godz. 13.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 16.30 Nabożeństwo różańcowe. Po Mszy św. o godz. 17.00 z okazji „Dnia Papieskiego” serdecznie zapraszamy na koncert ku czci św. Jana Pawła II. W przyszłą niedzielę będzie możliwość wsparcia rodziny Rak z parafii Skawica która ucierpiała w pożarze 26.04.2016 r. Ofiary składamy do puszek przy kościele.

Poniedziałek (17 październik) – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

Wtorek (18 październik) – Święto św. Łukasza, Ewangelisty

Czwartek (20 październik) – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, patrona Archidiecezji krakowskiej

Piątek (21 październik)– wspomnienie gł. Jakuba Strzemię, biskupa

Sobota (22 październik)wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

3. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w naszym Sanktuarium: w tygodniu o godz. 17.30, w niedziele o godz.16.30. W kaplicach różaniec odprawiany jest o godz.16.00. Zachęcamy do licznego udziału.

4. We wtorek (18 października) zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszę św. o godz.18.00 Służbę Zdrowia. Po Mszy św. udamy się na plebanię na spotkanie przy wspólnym stole.

5. W środę ( 19 października) o godz.16.00 odprawimy Mszę św. w kaplicy Filasowej.

6. W sobotę (22 października) zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Rity.
Msza św. o godz. 18.00
w intencjach przedstawianych za wstawiennictwem św. Rity oraz nabożeństwo ku czci świętej. Od godz. 17.00 możliwość zakupienia róż.  Z racji uroczystości ślubnych jakie mają miejsce w tym dniu nabożeństwo różańcowe odprawimy po Mszy św. o godz. 8.00.

7. W sobotę (22 października) na Górze Makowskiej  (os. Jurki)  od godz. 13.00 odbędzie się „Hubertus”. Program imprezy w gablocie parafialnej.

8. Zbliża się listopad – czas szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Wypominki roczne i jednorazowe można składać w kancelarii parafialnej.

9. Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy na całonocne czuwanie parafialne, które odbędzie się w dniach z  15 na 16 listopad 2016r. Wyjazd o godz. 17.00, powrót o 1.00 w nocy lub o 5.00 nad ranem. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy w kancelarii.

†  †  †

Śp. Barbarę Chorążka (lat 66), Marię Kubiczek (lat 66), Annę Kulczycką (lat 79)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…