3 niedziela adwentu

1. Dzisiaj 3 niedziela adwentu. O godz. 13.00 Msza Święta na „roczki” dzieci. O godz. 16.30 odprawimy nieszpory adwentowe.

Zespół charytatywny rozprowadza świece Caritas. Można również nabyć kartki świąteczne
z wizerunkiem naszego kościoła.

Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na renowację naszego sanktuarium.

wtorek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy

środa – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i Doktora Kościoła

3. W sobotę i niedzielę w Sali „Stodoła” odbędzie się dwudniowy kurs przedmałżeński.

4. Spowiedź przedświąteczna w Makowie będzie 23 XII.

5. W czwartek o godz. 17.00 Msza Święta w kaplicy bł. Jana Pawła II w intencjach zgłoszonych przez wiernych, a w sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

6. W przyszłą niedzielę można będzie nabyć „Przemienienie”, w którym umieszczony będzie plan wizyty duszpasterskiej.

7. Przy ołtarzu Serca Pana Jezusa znajduje się koszyk, do którego można wkładać dary dla rodzin z naszej parafii, które potrzebują pomocy.

intencje mszalne

Intencje 11 grudnia