3 Niedziela po Wielkanocy

1. Dzisiaj obchodzimy 3 Niedzielę po Wielkanocy. Jest to druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne w naszej parafii.  O godz. 13.00 Msza Święta na roczki dzieci. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. Za tydzień w naszej parafii będziemy gościć kleryków z Seminarium Duchownego z Krakowa, którzy wygłoszą świadectwo powołania i  razem z nami będą modlić się o nowe i święte powołania do kapłaństwa. Po Mszy św. o godz.9.30 będzie spotkanie z młodzieżą klas III gimnazjum, a po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie z ministrantami i lektorami Oazą, oraz grupą młodzieżową: „Winnica Słowa Bożego”

2. We wtorek (12 kwietnia) młodzież klas III gimnazjum udaje się z pielgrzymką do Częstochowy na Jasna Górę, aby zawierzyć opiece Matki Najświętszej czas egzaminów oraz swoje życiowe wybory. Wyjazd o godz. 7.00 spod schodów kościoła.

3. Jubileusze Małżeńskie (25 i 50 lat małżeństwa) świętować będziemy
w niedzielę, 24 kwietnia, na Mszy Świętej o godz. 9.30. Czcigodnych Jubilatów prosimy zgłaszać
w kancelarii parafialnej.

4. Dyrekcja, nauczyciele oraz społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Makowie Podhalańskim zapraszają na piknik charytatywny, który odbędzie się 17 kwietnia (niedziela) w budynku OSP w Makowie w godzinach od 14.00 – 19.00. W ramach pikniku przewidziano wiele występów i atrakcji dla dzieci i dorosłych. Środki pozyskane w trakcie imprezy przeznaczone zostaną na plac zabaw dla dzieci.

5. Spotkanie z rodzicami dzieci klas III SP z całej parafii, odbędzie się w środę (13 kwietnia) o godz. 18.00 w Sali „Stodoła”.

6. W najbliższą sobotę i niedzielę (16,17 kwietnia) odbędą się dwudniowe katechezy dla narzeczonych.

7. 13 kwietnia (środa) o godz.17.15 w Domu Kultury w Makowie Podhalańskim odbędzie się spotkanie dotyczące utworzenia tras rowerowych na terenie Gminy Makowa Podhalańskiego
i okolic. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie parafialnej.

† † †

+ Helenę Stopka (lat 82),