3. Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj obchodzimy 3 niedzielę wielkanocną. Dzisiaj o godz. 11.00 w uroczysty sposób pobłogosławimy nowych lektorów dla naszego dekanatu. O godz. 15.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj można nabyć kwietniowy numer Przemienienia.

Za tydzień w niedzielę o godz. 11.00 uroczyście świętować będziemy Jubileusze małżeńskie w naszej parafii. Jubilatów można jeszcze zgłaszać w kancelarii parafialnej.

Za tydzień o godz. 17.00 będzie odprawiona Msza Święta w intencji pielgrzymów udających się do Fatimy i Santiago de Compostella.

2. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, a w środę święto św. Marka, Ewangelisty.

3. Od poniedziałku do piątku w kaplicy Miłosierdzia Bożego trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o godz. 15.00 Msza Święta w intencji zmarłych, których zgłaszamy  w kancelarii, w czwartek o godz. 17.00 w kaplicy bł. Jana Pawła II Msza Święta w intencjach zgłaszanych przez wiernych, a w sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

4. Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne „Eko-Skawa” w Makowie Podhalańskim informuje  o nieodpłatnej zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w dniu 27 kwietnia (piątek) w Makowie oraz Grzechyni. Zużyty sprzęt należy wystawić wzdłuż trasy przejazdu do godz. 8.00.

5. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie dla rodziców dzieci klas II z całej parafii.

6. W dniu 28 kwietnia (sobota) o godz. 17.00 odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze Oddziału Babiogórskiego Związku Podhalan. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Święta w intencji Związku.