3. Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj obchodzimy 3 Niedzielę po Wielkanocy. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 9.30 będziemy się modlić w intencji małżonków przeżywających w tym roku swoje jubileusze. O godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna. O 16.30 majówka i Msza Święta wieczorna. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na potrzeby Sanktuarium. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 modlić się będziemy w intencji strażaków z całej Gminy Maków Podhalański, a o godz. 13.00 Msza Święta na „roczki” dzieci.

poniedziałek Wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera

wtorek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

czwartek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

3. Majówki odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o godz. 16.30.

4. W czwartek o godz. 16.00 w kościele odbędzie się próba liturgiczna dla dzieci z klas III z całej parafii. W czwartek na Mszę Świętą i majówkę zapraszamy kandydatów do bierzmowania z rodzicami, a na godz. 18.50 rodziców dzieci z klas II.

5. W sobotę 10 maja o godz. 21.00 odprawimy ostatnie czuwanie przed rocznicą Koronacji Obrazu Matki Bożej Makowskiej. W sobotę i w niedzielę odbędzie się majowa seria katechez dla narzeczonych.

6. Przedsiębiorstwo Drogbud informuje, że od 5 maja br rozpoczyna prace modernizacyjne na ul. Krzywej w Makowie.

+ Eugeniusza Głuszka lat 76

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.